Nasady kominowe

Nasady kominowe to urządzenia przeznaczone do montażu na szczycie komina i służące do stabilizacji i wspomagania ciągu kominowego w przewodach wentylacyjnych, spalinowych lub dymowych.

Systemy DGP

Dystrybucja gorącego powietrza z kominka to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów ogrzewania. Posiadamy najszerszą i najbardziej kompleksową ofertę elementów do budowy tanich i wydajnych sys-temów ogrzewania kominkiem.

Systemy Kominowe

Systemy kominowe służą do bezpiecznego i skutecznego odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych na zewnątrz budynku. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, dostosowanych do różnych systemów grzewczych.

Wentylacja

Wentylacja jest kluczowym procesem dla zapewnienia komfortu i zdrowia osób przebywających w budynku. Przygotowaliśmy szeroką gamę urządzeń zapewniających właściwą pracę wentylacji grawitacyjnej.

Kratki

Kratki osłonowe stanowią estetyczne zakończenie wylotów kominowych wentylacyjnych. W nowej wersji, posiadają ażurowe wykończenie, zapewniające minimalne opory przepływu, co ogranicza do minimum straty ciśnienia przewodów wentylacji grawitacyjnej.

FUH DOMIMAR ul. Instalatorów 19 26-600 Radom
tel.792-760-530 biuro@domimar.com.pl